Lady Popular Bg Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Проблем с играта..

3 posters

Go down

Проблем с играта.. Empty Проблем с играта..

Писане  mary_jane_20 Чет Апр 28, 2011 7:33 am

От два дни е изчезнал апартаментът ми в Lady Popular ( Facebook) и не мога да си изкъпя лейдито, нито пък да я сложа да спи.. Когато искам да си наема апартамент пише,че няма налични апартаменти или не съм достигнала нужното ниво за апартамент.Аз съм 9-то ниво и имах апартамент.. Моля ви,ако някой знае нещо по темата,нека помогне.Благодаря предварително!

mary_jane_20

Брой мнения : 1
Join date : 28.04.2011

Върнете се в началото Go down

Проблем с играта.. Empty Проблем със зареждането на страницата на играта

Писане  mimi_love__ Съб Юни 08, 2013 5:31 pm

Здравейте, от близо месец не мога да вляза в играта, изобщо не ми зарежда страницата. Това се случва само на моя лаптоп, от други лаптопи влизам и зарежда без проблем. Моля помогнете ми Sad Какво трябва да направя за да премахна този проблем Smile

mimi_love__

Брой мнения : 1
Join date : 08.06.2013

Върнете се в началото Go down

Проблем с играта.. Empty Здравейте, имам проблем, не мога да вляза в играта. Изписва, че потребителското име или паролата са невалидни, но съм сигурна, че ги пиша правилно. Натиснах за забравена парола, но пак не стана. Страхувам се да не са ми откраднали леидитата. Помогнете!

Писане  Боряна Пет Дек 27, 2013 12:17 am

Здравейте, имам проблем, не мога да вляза в играта. Изписва, че потребителското име или паролата са невалидни, а съм сигурна, че ги пиша правилно. Натиснах за забравена парола, но пак не можах да вляза. Страхувам се да не са ми откраднали леидитата. Помогнете!

Боряна

Брой мнения : 1
Join date : 27.12.2013

Върнете се в началото Go down

Проблем с играта.. Empty Re: Проблем с играта..

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите